Postępy prac przy budynku A

Article title

Nadal trwają prace nad wykończeniem części wspólnych oraz balkonów w budynku A. Na terenie prowadzone są intensywne prace brukarskie.


Powstaje elewacja budynku B

Article title

Zakończyliśmy już pracę nad dachem i stolarką okienną w części B. Ruszamy z tynkowaniem mieszkań Inwestycji oraz elewacją budynku. 


Przedsprzedaż kolejnych etapów Inwestycji

Article title

Trwa przedsprzedaż mieszkań w budynkach C i D naszej Inwestycji. Łącznie powstaną 102 lokale 1,2,3 i 4- pokojowe, a każdy z nich będzie posiadać przestronny balkon, taras lub zielony ogródek. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą nowych etapów Inwestycji. :)


ROZWÓJ PRAC NAD BUDYNKIEM A

Article title

Inwestycja jest już na ostatniej prostej! Rozpoczęliśmy właśnie przygotowanie gruntu pod teren parkingu oraz przystąpiliśmy do prac brukarskich. W budynku A trwa etap wykończenia- aktualnie montujemy balustrady zewnętrzne na balkonach.


AKTUALNE DZIAŁANIA PRZY BUDYNKU B

Article title

Obecnie w budynku B odbywa się końcowy etap montażu okien na parterze i I piętrze. Rozkładana jest też instalacja podtynkowa, a następnie zamierzamy rozpocząć tynkowanie mieszkań. 


PRACE WYKOŃCZENIOWE W BUDYNKU A

Article title

Przychodzimy do Was z kolejną porcją aktualności z budowy- w budynku A trwają intensywne prace wykończeniowe :) Aktualny etap obejmuje montaż drzwi oraz układanie płytek na częściach wspólnych. 


AKTUALNE PRACE NAD BUDYNKIEM B

Article title

Prace murarskie przy budynku B zbliżają się już ku końcowi- Inwestycja nabiera kształtów :) Nie zwalniamy tempa i sprawnie montujemy także instalacje elektryczne, które zostały ukończone już na II piętrze Inwestycji. 


POSTĘPY NA BUDOWIE BUDYNKU B

Article title

Nie zwalniamy tempa z pracami murarskimi w budynku B, które aktualnie trwają na II, III i IV piętrze. Montujemy też piony wentylacyjne i kanalizacji sanitarnej. Na parterze zakończyliśmy już instalacje elektryczne a na dachu wystartowaliśmy z pracą nad izolacją przeciwwodną.


ZAKOŃCZYLIŚMY ELEWACJĘ W BUDYNKU A

Article title

Kolejny miesiąc powoli dobiega końca, więc spieszmy z informacjami odnośnie postępów prac. W budynku A zakończyliśmy prace nad elewacją, która prezentuje się znakomicie :) Części wspólne mają już gotowe podwieszane sufity i rozpoczęliśmy tam układanie płytek oraz montowanie ościeżnic drzwiowych.


Kończymy elewację w Budynku A!

Article title

Przed długim weekendem majowym raportujemy dalsze prace nad Inwestycją :) Postępy na budowie widać gołym okiem: w Budynku A aktualnie kończymy elewacje i posadzki, trwają prace wykończeniowe. Więcej informacji wkrótce! :)