Coraz mniej mieszkań w puli

Article title

Liczba dostępnych mieszkań w inwestycji kurczy się z dnia na dzień :) Przypominamy, że więcej informacji odnośnie zakupu mieszkań w Orologio A i B można uzyskać kontaktując się telefonicznie z działem sprzedaży: +48 509 191 191/ +48 509 195 195/ bądź przez pocztę elektroniczną: sprzedaz@vfm.pl
Umów się na spotkanie i zapytaj o szczegóły zakupu mieszkania :)


Postęp prac w Budynku B

Article title

Działamy prężnie i szykujemy się do zalania stropu nad 1. piętrem. Równolegle prowadzimy prace konstrukcyjne nad pionami, szachtem windowym, schodami oraz slupami. Wkrótce wrócimy z kolejną porcją nowinek z budowy :)


Zakończyliśmy tynkowanie w Budynku A

Article title

Oficjalnie potwierdzamy, że zakończyliśmy tynkowanie w Budynku Orologio A. Aktualnie trwają prace elewacyjne i roboty instalacyjne ziemne, które są uzależnione od warunków pogodowych. Jesteśmy dobrej myśli i niebawem wrócimy z kolejną porcją informacji z budowy! :)


Koniec Etapu III

Article title

Informujemy, że strop nad parterem został zalany, co jest jednoznaczne z ukończeniem III Etapu prac w Budynku B. Są już zrobione zasypki wokół garażu z trzech stron. Nie możemy doczekać się kolejnych postępów prac! :)


Wykończ mieszkanie z Decoroom

Article title

Kupując mieszkanie w inwestycji Apartamenty Orologio, możesz dodatkowo skorzystać z oferty na wykończenie swojego mieszkania „pod klucz” pod okiem ekspertów. Do grona partnerów VFM dołączyła firma Decoroom, która pomoże Ci urzeczywistnić marzenia o funkcjonalnym i pięknym wnętrzu, zgodnie z Twoimi preferencjami. Do wyboru masz aż trzy atrakcyjne pakiety – Standard, Premium oraz Designer.

Powierzając wykończenie wnętrza w ręce profesjonalistów zyskasz:

  • Kompleksową ofertę w oparciu o najnowsze trendy;
  • Możliwość wyboru materiałów w showroomie (w ścisłym centrum Warszawy);
  • Fachową pomoc architekta;
  • Sprawdzonych wykonawców;
  • Koordynatora czuwającego nad realizacją prac;
  • Materiały od znanych producentów;
  • Możliwość zaprojektowania i wykonania zabudowy kuchennej oraz meblowej;
  • Oszczędność czasu i pieniędzy (8% VAT zamiast 23%);
  • Wykończenie mieszkania w ciągu max. 65 dni roboczych;
  • 2-letnią gwarancję i rękojmię.

Chcesz poznać szczegóły oferty? Zachęcamy do kontaktu: +48 509 191 191/ +48 509 195 195/ sprzedaz@vfm.pl


VI etap na budynku A za nami!

Article title

Na Budynku A jest już dach. Nie zwalniamy tempa i kończymy tynkowanie ostatnich mieszkań :) Trwa tynkowanie 4 piętra. Ukończyliśmy również północną i wschodnią elewację, od południa jest już struktura i trwają prace od zachodniej strony budynku. Instalacje elektryczne na częściach wspólnych poza garażem są prawie skończone. Zakończyliśmy także instalacje wodno-kanalizacyjne w mieszkaniach na parterze i I piętrze.


Stan surowy zamknięty na budowie budynku A

Article title

Budowa pierwszego etapu inwestycji osiągnęła stan surowy zamknięty! Oznacza to, że w budynku A są już wszystkie okna i dach :)


Wylaliśmy płytę fundamentową w Budynku B

Article title

Prace na budowie idą jak burza! Zakończyliśmy wykop i wylaliśmy w całości płytę fundamentową. Na poziomie -1 zaczęły się pojawiać także słupy i ściany konstrukcyjne. Następnie rozpoczęliśmy szalowanie stropu nad garażami, gdzie mieszkańcy Budynku B będę mogli w przyszłości zaparkować swoje samochody. Niebawem wrócimy z kolejną porcją relacji! :)


V Etap oficjalnie zakończony!

Article title

Z radością meldujemy zakończenie V Etapu w Budynku A! :) Trwa tynkowanie I i IV piętra oraz dalsze prace przy elewacji. Trzy ściany budynku są w styropianie. Od północy jest już gotowa struktura elewacji. Kończymy również dach i czekamy na kolejne nowinki z budowy :)


Rozpoczęliśmy budowę budynku B!

Article title

Z radością informujemy, że w dniu 23 października wystartowała budowa drugiego budynku inwestycji. Planowany termin ukończenia budynku B to 2. kwartał 2022.