Geneza Orologio

Apartamenty Orologio to Inwestycja, którą wyróżnia na rynku deweloperskim także unikalna nazwa.

Chcąc obudzić w mieszkańcach wspomnienia dawnych lat i jednocześnie nawiązać do historii miasta, w nazwie ukryte zostało szczególne znaczenie. Słowo Orologio w języku włoskim oznacza „zegar” i nawiązuje do kultowych zegarków produkowanych w latach 1959-1969 w Błoniu.
Podczas 10 lat produkcji czasomierzy, w Zakładach Mechaniczno-Precyzyjnych MERA-BŁONIE powstało ponad milion zegarków mechanicznych, z czego tysiąc egzemplarzy zostało wyprodukowanych całkowicie w Polsce. Zegarki marki „Błonie” mogły się poszczycić mianem pierwszej i jedynej firmy produkującej polskie zegarki na rękę, które popularnością cieszyły się zarówno w kraju, jak i na całym świecie. Ich solidna konstrukcja, wykonanie z największą starannością oraz ponadczasowość to cechy wspólne, które połączyły zegarki z inwestycją Orologio i zaowocowały wyjątkowym projektem zegara. Wspólnie we współpracy z marką “Błonie”, na terenie osiedla stworzymy największy zegar wolnostojący w mieście z charakterystyczną dla producenta zegarków tarczą “Zodiak”.

Charakterystyka Inwestycji

Z myślą o przyszłych mieszkańcach, w projekcie Apartamenty Orologio przewidziano szereg rozwiązań podnoszących komfort i standard życia na osiedlu.

Miejsca parkingowe naziemne
Miejsca parkingowe naziemne
Monitorowany teren
Monitorowany teren
Instalacja pod wideodomofony
Instalacja pod wideodomofony
Nowoczesne światłowody
Nowoczesne światłowody
System jednego klucza
System jednego klucza
Miejsca na rowery
Miejsca na rowery
Tereny zielone
Tereny zielone
Cichobieżna winda
Cichobieżna winda
Oświetlenie LED
Oświetlenie LED
Brama otwierana smartfonem
Brama otwierana smartfonem

Strona internetowa orologio.pl (dalej „Strona”) nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 556[1] kodeksu cywilnego ani oferty w rozumieniu 66[1] kodeksu cywilnego. Przedstawione na Stronie wizualizacje, animacje, modele budynków i tym podobne materiały, mają charakter poglądowy. Mogą one odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i ich zagospodarowania terenu, otoczenia w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego, niezwiązane bezpośrednio z inwestycją, jest jedynie przykładem i nie będzie realizowane w ramach inwestycji. Wizualizacje przedstawione na Stronie nie stanowią próbki lub wzoru. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji zawarte są w prospekcie informacyjnym, umowie deweloperskiej oraz projekcie budowlanym.

© 2024 VFM. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności